• Вітаємо студентів заочної форми навчання з успішним захистом магістерських робіт

18-20 грудня було проведено чергові засідання екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних магістерських робіт студентів дистанційної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Фінансові технології та банківський менеджмент».

Ми дуже вдячні Голові комісії Аллі Пивовар, директору Харківської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» за увагу до здобувачів.

Комісія отримала неабияке задоволення від засідань, оскільки результати своїх кваліфікаційних магістерських робіт представляли практичні банківські співробітники, серед яких представники АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Мегабанк», АБ «Укргазбанк».

З практичної точки зору, на окрему увагу заслуговували питання, які були представлені на базі статистичних даних банків та в яких працюють здобувачі та які обґрунтовувались використанням відповідного математичного апарату.

В чергове було підтверджено доцільність та ефективність дистанційної форми навчання, яка забезпечила індивідуальні траєкторії та можливість реалізації освітнього процесу без відриву від основного місця роботи здобувачів.

Захист пройшов у теплій та плідній атмосфері, надзвичайно корисній як членам комісії, так і самим студентам.

Студентів привітали з успішним захистом та отриманням освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» та побажали, щоб отримання диплому сприяло подальшому кар’єрному росту.