• Спортивне життя

Спортивно-оздоровчий комплекс інституту – це просторий спортивний зал із ігровими майданчиками (футзал, волейбол, баскетбол) та трибуною для глядачів. Тренажерний майданчик обладнаний силовими та кардіо-тренажерами.
Студенти мають змогу займатися фізичним вихованням у трьох навчальних відділеннях: основному, спеціально-медичному та спортивному. У секціях спортивного відділення юнаки та дівчата займаються баскетболом, волейболом, футзалом, настільним тенісом, шахами, фітнесом, аеробікою, туризмом.
Упродовж існування нашого навчального закладу склалися певні фізкультурні та спортивні традиції серед викладачів і студентів інституту.
Кожного року вже більше 30 років наші студенти беруть участь у різноманітних туристичних походах – піших, на байдарках, на лижах.
Вже традиційними стали постійні внутрішні змагання серед студентської молоді інституту з різноманітних видів спорту: волейболу, баскетболу, футзалу, настільного тенісу, черлідингу, оздоровчої аеробіки. Крім виключно спортивних змагань, у виші стали популярними різноманітні розважальні конкурси, фестивалі з танцювальної аеробіки.