• Вітальне слово директора

 

 

Чхеайло Анна Андріївна

Директор інституту, кандидат філософських наук, доцент

 

Шановні абітурієнти!

За більш ніж 75 років існування Харківського банківського,  відповідно до вимог розвитку банківської  системи країни та змін в законодавстві змінювалася назва нашого закладу, корегувалися перелiк і змiст освітніх програм, але незмінним залишалося одне: висока якість знань і бездоганна репутація навчального закладу.

Сьогодні ми з радістю стали частиною Каразінського Університету – одного із найстаріших та провідних університетів Східної Європи та Світу, та зберігаємо досягнуті інститутом успіхи в першу чергу пов’язані з традиційно сильним, дружнім колективом, завдяки зусиллям якого у навчальному закладі здійснюється постійне і сучасне вдосконалення освітнього процесу, впровадження новітніх, ефективних технологій навчання, педагогічних інновацій та експериментів.

Інститут здійснює підготовку бакалаврів і магістрів (у т.ч. іноземних громадян) за денною та заочною (дистанційною) формами навчання за спеціальностями: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», 073 «Менеджмент», 122 «Комп’ютерні науки», 125 «Кібербезпека».

Існуюча в інституті матеріально-технічна база, атмосфера новаторства, високого професіоналізму, чуйності, гуманності та доброзичливості є запорукою того, що сьогодні  й надалі Каразінський банківський інститут є і буде знаним по всій країні навчальним закладом, який невпинно розвивається.

Запрошуємо на навчання до КАРАЗІНСЬКОГО БАНКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ – Багаті традиції народжують блискуче майбутнє!