• Громадський центр зайнятості

Громадський центр зайнятості (ГЦЗ) створений в інституті у 2001 році в межах співробітництва з Державною службою зайнятості та є підрозділом Ради студентського самоврядування.
Мета роботи ГЦЗ – допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, що прагнуть здобути досвід фахової діяльності та досягти успіхів у роботі за своєю спеціальністю.
Основні задачі громадського центру зайнятості:
• моніторинг ринку праці у регіоні;
• інформування студентів про вакансії, стажування, кар’єрні заходи;
• консультування студентів із питань працевлаштування;
• участь у організації та проведенні кар’єрних заходів в інституті;
До складу ГЦЗ входить 3 студенти, які кваліфіковано надають консультативну допомогу всім бажаючим, допомагають зорієнтуватися у ситуації на ринку праці, підібрати варіанти підходящої роботи та у разі відповідності бажань та можливостей студентів займати ту чи іншу посаду, пропонують прийти на співбесіду в організації та установи, які шукають кваліфіковані кадри. Всі працівники ГЦЗ мають власний досвід проходження співбесід та інших відбіркових заходів працевлаштування.
Працівники ГЦЗ здійснюють пошук потенційних роботодавців серед банківських установ, приватних підприємств та інших організацій. Вже зараз партнерами ГЦЗ є компанії, установи, організації різних сфер діяльності, у тому числі страхові, виробничі, торговельні, ІТ, банківські установи тощо.
За відгуками студентів, взаємодія із фахівцями громадського центру зайнятості допомагає підвищити впевненість при влаштуванні на роботу, здобути необхідні та корисні знання.