• МІЖНАРОДНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

Студенти Навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна  мають можливість отримати разом із дипломом Університету диплом європейського вищого навчального закладу-партнера, що визнається у країнах Європейського Союзу.

Між Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна (на базі ННІ «Каразінський банківський інститут»)  та Балтійською Міжнародною академією укладено двосторонню угоду – договір про співпрацю щодо  спільної підготовки магістрів.

Основною метою  угоди є реалізація спільно розробленої Програми дводипломної магістерської освіти для здобуття академічного/професійного ступеня магістра з магістерських програм «Управління підприємницькою діяльністю та адміністрування» // «Менеджмент організацій та адміністрування».

Навчання за програмою «Подвійний диплом» передбачає одночасне навчання студента у двох навчальних закладах.

Перший семестр магістранти ХНУ імені В.Н. Каразіна освоюють програму у своєму ВНЗ, у другому семестрі, окрім освоєння програми у своєму ВНЗ, магістранти ХНУ імені В.Н. Каразіна приїжджають до партнерського вишу для освоєння різниці у програмах навчання згідно з академічним додатком до цієї додаткової угоди, третій семестр, пов’язаний із написанням магістерської дисертації/магістерської роботи, магістранти ХНУ імені В.М. Каразіна реалізують у своєму виші, але під наглядом партнерського вишу. Складання комплексного іспиту здійснюється у ХНУ імені В.Н. Каразіна. Захист магістерської дисертації/магістерської роботи здійснюється у ХНУ імені В.Н. Каразіна за участю представників БМА

Після успішного завершення навчання за Програмою дводипломної магістерської освіти «Управління підприємницькою діяльністю та адміністрування» // «Менеджмент організацій та адміністрування» випускникам видається диплом державного зразка Латвійської Республіки з присвоєнням професійного ступеня магістра у сфері управління підприємницької діяльності та адміністрування, а також диплом України з присвоєнням кваліфікації: ступінь вищої освіти, магістр, спеціальність «Менеджмент», освітня програма «Управління організаціями та адміністрування».

Переваги подвійного диплому:

  • зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;
  • вдосконалення знань англійської мови студента;
  • отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;
  • вивчення культурних і традиційних особливостей країни, аспектів ведення у ній бізнесу;
  • вартість навчання нижча, ніж при навчанні за виїзною моделлю;
  • графік навчання максимально адаптований під студента.