• Програма дводипломної бакалаврської освіти з Вищою школою страхування та фінансів, Університет ВУЗФ (м. Софія, Болгарія)

Між Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна (на базі ННІ «Каразінський банківський інститут») та Вищою школою страхування та фінансів, Університет ВУЗФ (м. Софія, Болгарія) укладено

Угоду  про співпрацю на виконання Меморандуму про взаєморозуміння від 01 липня 2022 року щодо реалізації Програми дводипломної бакалаврської  освіти.

Основною метою є реалізація спільно розробленої Програми дводипломної бакалаврської освіти для здобуття академічного/професійного ступеня бакалавра з бакалаврських програм «Бізнес менеджмент та маркетинг» (Університет ВУЗФ)// «Менеджмент і глобальний бізнес» (ХНУ імені В.Н. Каразіна).

З першого семестру студенти Каразінського університету та Університету ВУЗФ можуть освоювати програму як у своєму університеті, так і приїжджати до партнерського.

Після успішного завершення навчання за Програмою дводипломної бакалаврської освіти «Бізнес менеджмент та маркетинг» // «Менеджмент і глобальний бізнес» студентам видається диплом державного зразка Болгарії про здобуття ступеня бакалавра з менеджменту бізнесу та маркетингу, а також диплом державного зразка України з присвоєнням кваліфікації: ступінь вищої освіти – Бакалавр, спеціальність «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент і глобальний бізнес» (так пишеться в дипломі).