• Участь в закордонному проекті: “JOUKRAINE”за підтримки фондової програми DAAD “Ukaine digital: Ensuring academic success in times of crisis”
28.11.2022

З 11 по 20 жовтня 2022 року ст. викладач, PhD Оніщенко І.О. приймала участь в груповому тренінгу, який було проведено Fachhochschule Südwestfalen University of Applied Sciences в місті Meschede (Germany) в рамках проекту “JOUKRAINE”.

Було проведено серію тренінгів, які були присвячені навчанню технологіям Distance-Learning. Під час цього підвищення кваліфікації ст. викладач Оніщенко І.О. разом з головним лектором курсу: професором кафедри міжнародного бізнесу та економічної теорії факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Шкодіною І.В. розробили дистанційний курс Economic Theory з урахуванням професійних рекомендацій від німецьких професорів Fachhochschule Südwestfalen University of Applied Sciences. 16.11.2022 ст. викладач Оніщенко І.О. провела лекцію (англійською мовою) з цього курсу з теми “Competition: Definition and Types”.

За результатами успішного проходження підищення кваліфікації отримано сертифікат (6 кредитів-180 годин).

Дякуємо за безцінний досвід всім організаторам, лекторам та учасникам проекту !