• Тиждень фінансової грамотності
18.03.2021

Діяльність з підвищення фінансової грамотності охопила весь світ. На наступному тижні діти та молодь із 100 країн візьмуть участь в багатьох заходах з фінансової грамотності, які заплановані в більш ніж тисячі організацій.

Для того, щоб навчити молоде покоління українців раціонально вибирати необхідні фінансові послуги, управляти власними фінансами та поводити себе відповідально у питаннях, які стосуються фінансів, в Україні стартує  тиждень з підвищення з фінансової грамотності –  Global MoneyWeek Ukraine 2021

За багаторічною традицією Каразінський банківський інститут активно долучається до заходів у рамках Global MoneyWeek Ukraine. У 2021 році партнерами інституту стали Діловий клуб «Партнер» і Батьківський рух Харківщини.

Протягом 15-21 березня будуть проведені просвітницькі заходи у загальноосвітніх закладах міста і області, всеукраїнські батьківські онлайн-збори, економічна гра «Життєвий капітал». З 22-28 березня студенти інституту візьмуть участь у он-лайн заходах Національного банку України та у чемпіонаті Харківського національного Університету ім. Каразіна по грі  «Життєвий капітал».