• Онлайн-екскурсія Харківського Бізнес-сервіс центру Міжнародної компанії AB InBev Efes Ukraine.

7 жовтня 2021 року здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Банківська справав та фінансовий консалтинг» першого (бакалаврського) рівня гр АФ-11Б в межах навчальної дисципліни «Вступ до фаху», гр. АФ-41Б-II (дисципліна «Бізнес фінанси (рівень А – Цінова політика та управління витратами») та освітньо-професійної програми «Фінансові технології та банківський менеджмент» другого (магістерського) рівня гр.АФ-11М (дисципліна «Фінансовий менеджмент») під керівництвом завідувача кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій, д.е.н., профессора Азаренкової Г.М. та доцента кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій, к.е.н. Головко О.Г. долучились до онлайн-екскурсії Харківським Бізнес-сервіс центром Міжнародної компанії AB InBev Efes Ukraine.

Протягом спілкування здобувачі освіти ознайомились із історію розвитку компанії, яка є одним із лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev, а також найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes. Із зацікавленністю студенти дізнались про особливості діяльності Бізнес Сервіс Центру, який працює у наступних напрямках: Фінанси; Логістика; Підтримка комерційної функцїї; Планування виробництва та постачання; Планування та аналізу ефективності виробництва та логістики; Відділ персоналу; Проектна команда.

Зацікавили здобувачів потенційні можливості проходження виробничої, переддипломної практик, стажування та кар’єрного старту.

Висловлюємо подяку фахівцю з підбору персоналу AbInbevEfes Ukraine Макаровій Дарії та представникам Бізнес Сервіс Центру за цікаву, пізнавальну екскурсію!