• Нові ідеї, натхнення та здобутки

9 квітня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції».

Конференція проводиться в ННІ «КБІ» щороку, зараз вона відбувалася вже в десяте, і зібрала десятки молодих вчених та аспірантів, що займаються дослідженням широкого спектру проблем європейської інтеграції в різних регіонах України, Латвії, Литви, Польщі, Вірменії, Білорусі, Індії та ін.

Із цікавістю і задоволенням студенти та доцент кафедри ББФТ Орєхова К.В. провели засідання секції «Стратегічні пріоритети фінансово-кредитної системи в сучасних умовах».

Родзинкою цьогорічного засідання був дистанційний формат проведення – доповіді зроблені з використанням сервісу відео-конференцій, вбудованого в Moodle – BigBlueButton. Від того анітрохи не менше, ніж у попередні роки, кипіли пристрасті, фонтанували ідеї та розпирала гордість за роботи наших студентів. Нових ідей, натхнення та здобутків!

Студенти відзначили високий рівень організації та технічного забезпечення наукового онлайн-форуму і висловили побажання продовжити серію конференцій за названою тематикою в наступному році.

Далі буде…