• Вітаємо магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Кушнір Аліну, Губенко Олександра та їх наукового керівника доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Головко Олену Григорівну з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Автомобільний транспорт» напрям «Транспортне підприємництво» та нагородженням дипломами І ступеня!
22.04.2020

ВІТАЄМО

І знову Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» кращій серед кращих!

Вітаємо магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Кушнір Аліну, Губенко Олександра та їх наукового керівника доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Головко Олену Григорівну з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Автомобільний транспорт» напрям «Транспортне підприємництво» та нагородженням дипломами І ступеня!

Конкурс був проведений на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. До участі було представлено 46 студентських наукових робіт. На підставі рецензування галузевою конкурсною комісією наукове дослідження «Організація системи фінансового контролінгу на підприємстві» Кушнір А., Губенко О. було оцінено в 186 балів із 200.

Бажаємо нашим переможцям та їх науковому керівнику подальших наукових звершень, професійного зростання, успіхів та досягнення поставлених цілей у всіх сферах життя!