• ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

ТУРНІР З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ (FinCup-2024)

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Відкритого всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup-2022»

 

Ось і відбувся фінал Всеукраїнського відкритого турніру з фінансової грамотності «FinCup-2022»! В цьому році ми стикнулися з великою кількістю труднощів і перешкод, але, завдяки нашим друзям партнерам і всім учасникам, нам вдалося подолати всі перепони і визначити кращих з найкращих!

Це означає, що ідея поширення фінансової грамотності об’єднує небайдужих енергійних, розумних, сміливих людей!

З кожним роком Турнір набуває сили: доказом цьому є зростання кількості його учасників. Якщо в 2017 році у змаганнях брали участь 246 осіб, то в 2018 – вже 288 осіб. А в 2019 році кількість учасників було 24 команди загальноосвітніх закладів міста і області, 12 команд закладів фахової передвищої освіти та 15 команд закладів вищої освіти  міста склала 306 учасників.

У 2021 році не зважаючи на карантинні обмеження, взяти участь у турнірі виявили бажання 630 осіб, які стали учасниками команд: 11 команд закладів вищої освіти, 9 команд закладів фахової передвищої освіти і 85 команд закладів загальної середньої освіти.

В цьому році, наш турнір отримав статус Всеукраїнського. Це стало можливим завдяки підтримці Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, керівництва Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Громадській організації «Діловий клуб «Партнер», Харківському банківському союзу і багатьом нашим партнерам і друзям! Жодні труднощі і випробування не завадили нам продовжити славну традицію щорічного проведення Турніру, але вже на іншому, Всеукраїнському рівні.

Нам дуже приємно, що для участі в Турнірі у 2022 воєнному році зареєструвалася рекордна кількість учасників – 152 команди! Це 912 українців різного віку, які попри все прагнуть до саморозвитку, мріють про заможну квітучу Україну і роблять для цього все можливе.

У фіналі Турніру свої дослідження презентували команди, які набрали найбільшу кількість балів за результатами попередніх етапів. Оцінювала доробки учасників команда професійного журі у складі:

  • Олинець Олена Іванівна, виконавчий директор Асоціації Банків Львівщини;
  • ОБОД Микола Іванович, начальник Харківського регіонального Управління Східний регіональний Департамент роздрібного бізнесу АТ «Укрсиббанк»;
  • ЗАЧЕПА Руслан Володимирович, директор комерційного сектору АТ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК
  • МЕДВЄДЄВ Микола Миколайович, заступник начальника Північно – Східного регіонального Департаменту АТ «БАНК «ВОСТОК»;
  • ОМЕЛЬЧУК Ярослав Анатолійович, начальник Служби комплаєнс, головний комплаєнс менеджер АТ «ТАСКОМБАНК» (TAS Group);
  • ГОРОДЕЦЬКИЙ Володимир Михайлович, Заступник Голови Правління, відповідальний працівник за проведення фінансового моніторингу АКБ «Індустріалбанк»;
  • ФЕВРАЛЬОВА Карина Михайлівна, регіональний менеджер Північно-східного макрорегіонального управління ПРИВАТБАНК;
  • МУРАВИЦЬКИЙ Артур Олексійович, Заступник голови правління АТ «ТАСКОМБАНК»

 

Всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки та прагнення до перемоги. Отримані результати переконливо демонструють що знання, розуміння, та навички, набуті під час підготовки до турніру та впродовж виступів на трьох етапах,  допоможуть всім учасникам приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин.  

 

Фінальна турнірна таблиця Всеукраїнського відкритого турніру з фінансової грамотності «FinCup-2022»:

 

Вітаємо, друзі!

Дякуємо за новий досвід, приємне спілкування і ваше прагнення робити реальні справи для покращення життя всіх українців.

 

Перебіг Турніру з фінансової грамотності «FinCup-2022