• 17 травня 2024 року вітчизняні та зарубіжні науковці активно прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ, ФІНАНСОВО-КРЕДИТНИХ ТА ОБЛІКОВИХ СИСТЕМ», яку до 80-річчя від дня заснування банківського інституту та до Дня науки провів ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна
17.05.2024

Попри війну в країні та обстріли Харкова, 17 травня 2024 року вітчизняні та зарубіжні науковці активно прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ, ФІНАНСОВО-КРЕДИТНИХ ТА ОБЛІКОВИХ СИСТЕМ», яку до 80-річчя від дня

заснування банківського інституту та до Дня науки провів ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна.

З привітанням та вступним словом виступили:

 • Борис САМОРОДОВ – проректор ХНУ імені В.Н. Каразіна, д.е.н., професор, академік АЕН України;
 • Анна ЧХЕАЙЛО – директор ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна, к.ф.н., доцент;
 • Станіслав ВАСИЛІШИН – голова Харківського територіального відділення, член Ради Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, директор Інституту обліку і фінансів НААН, д.е.н., професор;
 • Людмила ГОРОХОВА, директор Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, які побажали учасникам конференції творчої наснаги, плідної роботи, привітали колектив інституту з 80- річчям від дня заснування та всіх учасників конференції – з Днем науки.

Наукову спільноту привітала Вікторія КОХ – науковий співробітник Міжнародного офісу Університету прикладних наук Нижнього Рейну в Німеччині.

 

 

На конференції виступили з доповідями:

 • Юрійс БАЛТГАЙЛІС – професор Балтійської міжнародної академії, експерт Латвійської академії наук (м. Рига, Латвійська Республіка).
 • Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО – д.е.н., проф., професор кафедри фінансів Ґданської Політехніки (м. Ґданськ, Республіка Польща).
 • Наталія ТРУШКІНА – к.е.н., старший дослідник, докторант, старший науковий співробітник Науково- дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України.
 • Каріна УТЕНКОВА – д.е.н, доцент, професор кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна
 • Сергій МІКУЛОВ – аспірант економічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
 • Ганна МАКАРОВА – к.ф.-м.н, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій та математичного моделювання ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна
 • Віталіна БАБЕНКО – д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна

 

 

До Збірника тез конференції увійшли понад 100 робіт вчених з більш ніж 30 ЗВО, наукових інститутів та організацій різних куточків України.

Науковці в дружній атмосфері дискутували щодо: проблем переходу від фіатних грошей до цифрової валюти центрального банку; прогнозування економічних показників за допомогою штучного інтелекту; екологізація фінансової системи як сучасної парадигми сталого розвитку; моніторингу ефективності управління механізмом економічної безпеки суб’єктів господарювання; системи управління ризиками при аналізі стратегій побудови персонального інвестиційного портфелю в умовах невизначеності; використання методів data mining для підбору судна при оптимізації в логістичних та транспортних системах; діджиталізації країни: впливу на економічний розвиток. Мету конференції, щодо обговорення наукових і практичних проблем бізнесу, фінансово-кредитних та облікових систем, було досягнуто у повному обсязі.

Дякуємо всім виступаючим за своєчасні та змістовні доповіді! Вдячні всім учасникам конференції за роботу!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-НАУКОВЦІ, ВІТАЄМО УСІХ З ДНЕМ НАУКИ ТА БАЖАЄМО МИРНОГО НЕБА НАД НАШОЮ ВІЛЬНОЮ УКРАЇНОЮ, ЗДОРОВ’Я, ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ НАУКОВИХ ЗДОБУТКІВ!