Міжнародна компанія Simformer Business Simulation for Training and Education (https://simformer.com) на період карантину запропонувала університетам програму «Simformer: NO to Corona». За програмою державні університети отримали можливість безкоштовно скористатися ліцензіями на онлайн тренінг «Шлях до успіху» та «Компанія у кризі» (за звичайних умов вартість такої ліцензії складає 399$). Тренінг розпочався 25 березня і закінчився 31 травня. До речі, календарний день на платформі Simformer прирівнюється до віртуального тижня.
Учасниками тренінгу з Болгарії, Іспанії, В’єтнаму, Гонконгу, Південної Америки, Східної Європи було створено 119 віртуальних компаній.
Харківський інститут ДВНЗ “Університет банківської справи” подав заявку та отримав ліцензії, з яких 10 були передані на Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ХННІ ДВНЗ “УБС”
для використання в навчальній дисципліні «Інноваційні технології. Модуль 2. Тренінговий бізнес курс» (викладач проф. Галина Азаренкова).
Спочатку кожний учасник створив власну віртуальну компанію з підрозділами в різних країнах світу і, маючи стартовий капітал, придбав необхідні активи. Надалі щодня учасникам тренінгу було необхідно аналізувати фінансовий стан компанії, виявляти зміни на конкурентних ринках, приймати кадрові рішення, укладати договори з постачальниками, визначати і реалізовувати нові маркетингові та інвестиційні стратегії, а також багато чого іншого, що відбувається в житті реальних компаній. Вночі на платформі Simformer відбувалися перерахунки. Таким чином, зранку вже можна було знову проводити аналіз і приймати управлінські рішення.
На момент зупинення тренінгу, позитивні результати з управління віртуальними компаніями на конкурентному міжнародному ринку показали студенти Евгения Минюкова
, Максим Кучугура(спеціальність 072). Їх віртуальні компанії завершили тренінг з чистим прибутком. Крім того, Євгенія Мінюкова стала найкращим керівником у рейтингу компаній за показником зростання компетенцій.
Бажання прийняти участь в тренінгах за програмою «Simformer: NO to Corona» виявили ще два студенти спеціальності 073, які вивчали курс «Управління проектами» (викладач доц. Vladimir Soslovskiy).
Віртуальна компанія, якою керував студент Рустам Корсунский, була стабільно прибутковою, що дозволило йому скористатися додатковим тренінгом «Компанія у кризі», який був передбачений кожною ліцензією. У цьому інтенсив-тренінгу рішення слід було приймати кожного часу. Після підведення підсумків тренінгу згадані студенти отримали сертифікати компанії Simformer Inc.
Вітаємо студентів з успішним завершенням тренінгу і навчального року. Бажаємо успіхів у житті та навчанні!
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування висловлює величезну подяку Sergey Menshikov
– засновнику та ідеологу проекту Simformer, Minvydas Latauskas
– керівнику відділу розробки продуктів Simformer за підтримку і координацію, за можливість скористатися навчальним продуктом світового класу.