• Універсіада з Шахів 22 та 23 грудня за програмою обласної студентської Універсіади відбулись змагання з шахів.
23.12.2021
Команда Каразінського університету перемогла у турнірі. У складі нашої команди змагались майстер спорту України Дмитро Кушко (історичний факультет, 1 курс) та кандидати у майстри спорту України Микита Тєстєшніков (навчально-науковий інститут “Каразінський банківський інститут”, 1 курс) і Олена Світлична (філологічний факультет, 5 курс).

Друге місцем посіла команда Харківського національного університету радіоелектроніки, третє – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Головний суддя змагань Казимир Башинський привітав переможців та призерів змагань з успішним виступом.

Вітаємо каразінських шахістів та їхнього тренера, доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри загальної фізики фізичного факультету Олега Валерійовича Лазоренка, з перемогою! Бажаємо успіхів у навчанні, роботі та спорті!