• У лютому відбувся грандіозний захід міжнародного масштабу – Міжнародна студентська бізнес-гра «Корпорація ідей 4». Бізнес-гра проходила на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ під патронатом Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
07.03.2017

Бізнес-гра тривала 2 дні, участь взяли 19 команд, в тому числі, Команда Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «УБС» під назвою «Акули бізнесу» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри фінансів Біломістної І.І. у складі студентів 2 курсу гр. 24-ФК: Жеваго Діана, Черкашина Аліна, Шопіна Анна, Ткаченко Анастасія та Кучугура Максим.

У грі брали участь неймовірно сильні студентські команди з Харкова, Одеси, Вінниці, Полтави, Кривого Рогу та Білорусі. Суддями та менторами виступали справжні професіонали своєї справи, власники бізнесів, представники органів державної влади.

Гра проходила в два тури: першого дня команди захищали свій бізнес-проект , який готували заздалегідь. Команда ХННІ ДВНЗ «УБС» «Акули бізнесу» презентувала ідею відкриття барбершопу «Borodist». На другий день перед командами постало нове завдання, презентувати нову ідею із запропонованих напрямків та за певними критеріями. На створення проекту надали декілька годин. Саме другий етап дав студентам можливість особисто поспілкуватися зі справжніми бізнесменами, які у свою чергу давали поради щодо розвитку власної ідеї, допомагали відшукати оптимальні рішення аби досягти ефективного результату. За результатми участі отримали сертифікати і подяку за участь, а також призи від спонсорів.