• Лекційне заняття з дисципліни «”Інвестування (рівень В – Проектне фінансування)”» на тему «Організація проектного фінансування»
19.03.2023

18 березня 2023 р. в рамках тижня кар’єри Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна «Karazin career week» к.е.н., доц., доценткою  кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій ННІ КБІ ХНУ імені В.Н. Каразіна Оленою Москаленко проведене лекційне заняття з дисципліни «”Інвестування (рівень В – Проектне фінансування)”» на тему «Організація проектного фінансування».

В якості запрошеного лектору до здобувачів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Банківська справа та фінансовий консалтинг» завітала наша випускниця-стейкхолдер Тетяна Хруст, експерт з продажів та обслуговування клієнтів Professional АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», що виступає третім в Європі у сфері проєктного фінансування.

Також на лекції були присутні завідувачка кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій, д.е.н., проф. Галина Азаренкова, заступниця директора, голова науково-методичної комісії ННІ «КБІ», доцентка кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій, к.е.н.,  доц. Валерія Кочорба, доцентка кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій к.е.н., доц. Надія Вядрова, завідувач кафедри обліку та оподаткування, к.е.н., доц. Роман Піскунов.

Під час лекції були розглянуті питання щодо функцій та ролі банку при організації та проведенні проектного фінансування, відмінностей проектного фінансування від інших видів фінансово-кредитних відносин та перспектив розвитку проектного фінансування в Україні. 

Висловлюємо велику вдячність шановній Тетяні Хруст та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

#КБІ #Кафедра_ББФТ #Каразінський #Karazin_career_week