• 26 травня 2021 року Навчально-науковим інститутом «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в on-line режимі проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ, ФІНАНСОВО-КРЕДИТНИХ ТА ОБЛІКОВИХ СИСТЕМ»
27.05.2021

На пленарному засіданні учасниками конференції жваво обговорювались актуальні наукові і практични проблеми бізнесу, фінансово-кредитних та облікових систем.

Дискусію було продовжено за тематичними секціями конференції: Сучасні фінансові інститути та інструменти в нестабільній глобальній екосистемі; Актуальні питання розробки і впровадження бухгалтерського обліку, аналізу, контролю і оподаткування підприємницької діяльності;  Професійний менеджмент у сучасних організаціях; Використання інформаційних технологій в фінансово-кредитній сфері та бізнесі.

Науковці прийняли активну участь в обговоренні актуальних питань сьогодення, пропонуючи своє бачення вирішення окреслених завдань.

В рамках конференції було проведено Круглий стіл: «Розвиток компетентностей сучасного банкіра та шляхи їх формування в системі вищої економічної освіти».

Бажаємо всім учасникам творчого натхнення, наукових здобутків, світлих думок та удачі у всіх починаннях. Сподіваємося на подальшу співпрацю!