25 листопада 2021 року кафедрою менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій Навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в on-line режимі проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНЕ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ: КОНЦЕПЦІЇ, ЦИФРОВІ ТРАНСФОРМАЦІЇ, МОДЕЛІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ».
На початку конференції з Привітанням виступив директор ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна, д.е.н., професора, академік АЕН України Самородов Борис Вадимович.
На пленарному засіданні виступили: Вольфганг Мюллер – Diplom-Kaufmann, PhD, сертифікований аудитор й податковий консультант, керуючий партнер аудиторської компанії (Німеччина), з доповіддю у співавторстві з доцентом кафедри менеджмента, бізнесу та професійних комунікацій, к.е.н., доцентом Христофоровою О.М; Піскунов Роман Олександрович – к.е.н.,доцент, завідувач кафедри обліку та оподаткування ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна; Грінько Алла Павлівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н.Каразіна – з доповіддю у співавторстві з Гриньком Павлом Леонідовичем, д.е.н., доцентом Державного біотехнологічного університету; Топалова Світлана Олександрівна, к.політ.н., доцент, доцент кафедри менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ імені В.Н. Каразіна; Савьолова Тетяна Олександрівна, здобувач вищої освіти 2 курсу магістратури спеціальності 073 Менеджмент». Учасниками конференції жваво обговорювались актуальні наукові і практичні проблеми щодо теоретичних та практичних концепцій інноваційного розвитку організацій в умовах сучасних викликів цифрової економіки.
Дискусію було продовжено за тематичними напрямками конференції: Соціально-економічні, фінансові та правові аспекти інноваційного розвитку організацій; Обліково-аналітичні механізми забезпечення ефективності інноваційної діяльності у вирішенні проблем сучасності; Професійна компетентність фахівців з управління, адміністрування та бізнесу в контексті цифрових трансформацій.
Науковці взяли активну участь в обговоренні актуальних питань сьогодення, пропонуючи своє бачення вирішення окреслених завдань.
Бажаємо всім учасникам творчого натхнення, наукових здобутків, світлих думок та удачі у всіх починаннях. Сподіваємося на подальшу співпрацю!