• Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» вітає магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Черкашину Аліну та Шопіну Анну з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».
22.04.2020

ВІТАЄМО

Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» вітає магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Черкашину Аліну та Шопіну Анну з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

Конкурс був проведений на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. До участі було представлено 75 студентських наукових робіт (84 учасника), що надійшли з 40 закладів вищої освіти.

На підставі рецензування галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями авторів наукового дослідження «Фінансова безпека підприємства: теорія та практика» Черкашину А., Шопіну А. та нагородити їх дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо наших переможців та їх наукового керівника доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Головко Олену Григорівну з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень, професійного зростання, успіхів та досягнення поставлених цілей у всіх сферах життя!