• Зустріч з фахівцями-практиками
01.12.2016

24 листопада 2016року у Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» в рамках заходів договору про співпрацю відбулася зустріч з Костянтином Ліппертом – Генеральним директором Групи Компаній «ЛІК», підприємцем, інвестором стартапів, бізнес-тренером, який презентував свій авторський освітній проект  «Практика незалежного підприємництва».

У зустрічі також прийняли участь група фінансових консультантів,  фахівців-практиків організацій Харківського регіону: Івагло С.В., організатор Ділового клубу «Партнер»,  Горошков Є.Е.  – власник та керівник компанії «Незалежна ревізія», фінансовий консультант та Шифан М.О.  – координатор проекту незалежний посередник у сфері фінансового планування

Активну участь у тренінгу прийняли студенти спеціальності Фінанси і кредит ІІІ, ІУ та У курсів та гості інституту – студенти Харківського автомобільно-дорожнього технікуму. Зустріч пройшла у доброзичливій та жвавій атмосфері, фахівці –практики відповіли на запитання студентів та викладачів.

26 листопада бажаючі студенти змогли прийняти участь у тренінгу в рамках даного авторського освітнього проекту  «Практика незалежного підприємництва».

У майбутньому подальшу співпрацю  та взаємовигідний зв’язок з фінансовими консультантами планується підтримувати через участь у  практичних та семінарських заняттях з фінансових дисциплін  кафедри фінансів.