• Вядрова Надія Григорівна

Вядрова Надія Григорівна- кандидат економічних наук, доцент кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій

Викладає дисципліни:  Банківська система  (рівень В – Банківські операції І), Банківська система  (рівень С – Банківські операції ІІ),  Навчальна практика, Фінансово-банківські технології, Ризикологія, Професійний  тренінг, Інноваційні технології: Тренінговий бізнес-курс.

У 1999 році закінчила Харківський державний економічний університет за спеціальністю «Облік та аудит». Має 15 річний практичний досвід роботи у банківських установах.

   З 2016 по 2020 роки працювала у Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ Університет банківської справи”, у 2017 р. за якісну роботу була нагороджена   грамотою Банківського Союзу.

 У навчально-науковому інституті «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна працює з 2020 року.

Тема кандидатської дисертації: «Формування фінансової стратегії як напрям підвищення конкурентоспроможності банку.

Сфера наукових інтересів – банківська діяльність в умовах інноваційних технічних процесів,  фінансові стратегії розвитку банківських установ, операційні ризики банків. Є автором понад 30 наукових праць та численних методичних розробок розробок.

Ідентифікатори у наукометричних базах:

ID ORCID – https://orcid.org/0000-0003-2386-3231

Google Scholar –https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=ITVYTXYAAAAJ&view_op=list_works&gmla=AJsN-F6edQtxdkBuLFOGwH_j7JpyvQSYajEf2w9DPDIC5EB0NlWlnvXkXp12MexQX9tPe7bBY9Q1EgzDKmSt6iRQqh7nBJbygxZGtBXZlALhMOiIjUp_pCEzXsI4htIHuPyrzer59S5H