• ВІТАЄМО З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ!

Вкотре кафедра ББФТ ННІ «КБІ» ХНУ ім. В.Н. Каразіна підтвердила свій статус переможця!

Вітаємо магістра освітньої програми «Фінансові технології та банківський менеджмент» Кірко А. та бакалавра освітньої програми «Банківська справа та фінансовий консалтинг» Притико А. з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» та нагородженням дипломами ІІІ ступеня! Дякуємо за плідну та фахову підготовку к.е.н., доценту, доценту кафедри ББФТ Головко О.Г.!

Конкурс був проведений 21 квітня 2021 року на базі Полтавської державної аграрної академії. До участі було подано 118 студентських наукових робіт, авторами яких стали 192 студента із 47 закладів вищої освіти України. На підставі рецензування галузевою конкурсною комісією та захисту наукова робота Кірко А. та Притико А. «Ефективне управління підприємством на засадах фінансового контролінгу» посіли 3 місце.

Вітаємо наших переможців та їх наукового керівника з перемогою та бажаємо міцного здоров’я, подальших наукових звершень, професійного зростання, творчих успіхів та натхнення!!!