• Відкрите заняття

27 квітня 2021 року к.е.н., доцентом кафедри ББФТ ННІ «КБІ» ХНУ ім. В.Н. Каразіна Кочорбою В.Ю. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Ризик-менеджмент у банку» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Фінансові технології та банківський менеджмент» (групи АФ-11М-І, АФ-11М-ІІ) з теми: «Управління функціональними ризиками банку: комплаєнс-ризики». В рамках вивчення дисциплін «Ризикологія» та «Державні фінанси» на лекцію були запрошені здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, студенти 3 курсу, які навчаються за ОПП «Банківська справа та фінансовий консалтинг» (групи АФ-31Б-І, АФ-31Б-ІІ).

Були розглянути дуже актуальні та важливі питання в сфері управління функціональними банківськими ризиками:

  1. Організація системи комплаєнс в банку. Управління комплаєнс-ризиком в банку.
  2. Ризик-орієнтований підхід в сфері комплаєнс. Національна оцінка ризиків з урахуванням вимог та рекомендацій Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмивання грошей (FATF)

Запрошеним лектором для розгляду даної теми була Лебединська К., начальник управління фінансової безпеки Департаменту Комплаєнс контролю Ukrsibbank BNP Paribas Group, стейкхолдер ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Банківська справа та фінансовий консалтинг», та наша випускниця.

В ході лекції, яка носила формат активного спілкування, Лебединська К. поділилась власним досвідом, навела цікаві приклади та висвітлила напрямки діяльності підрозділу комплаєнс на практиці.

Дуже приємно, коли кращі випускники, сьогодні – успішні банкіри, збагачують студентів своїми знаннями та плідною співпрацею з Університетом. Чекаємо на подальші цікаві зустрічі!