• Відкрита лекція професора кафедри ББФТ Погореленко Н.П.

2 березня 2021 року д.е.н., професор кафедри ББФТ Погореленко Н.П. провела відкриту лекцію з дисципліни: «Фінанси, гроші та кредит» для здобувачів за освітньо-професійною програмою «Банківська справа та фінансовий консалтинг» (групи АФ-11Б, АО-11Б, АМ-11Б) з теми: «Податки. Податкова система».

Були розглянуті наступні питання з теми:

  1. Сутність і функції податків.
  2. Елементи системи оподаткування та класифікація податків.
  3. Податкова система: поняття та основи побудови.

В рамках відкритої лекції, д.е.н., професор кафедри ББФТ Погореленко Н.П. запросила фахівця з кредитного контролю відділу управління дебіторської заборгованості та відвантаженнями ПРАТ “АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА” (м. Харків), відмінницю-випускницю ННІ «КБІ» Калініну Катерину Володимирівну, яка розповіла про роль та властивості податків в сучасних умовах для виконання функцій держави. Калініна К.В. приділила увагу питанню необхідності дотримання податкового законодавства та відповідальності за його порушення, навела статистику податкових платежів ПРАТ “АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА” (м. Харків) до бюджету.

Дуже приємно, коли кращі випускники, сьогоднішні успішні співробітники, підприємці, збагачують студентів рідної Аlma Mater своїми знаннями та співпрацею. Чекаємо на подальші цікаві зустрічі!