• В рамках участі в програмі двостороннього обміну вченими, Носова Ольга Валентинівна пройшла стажування в період з жовтня 2016 року по грудень 2016 року в Європейському університеті Віадріна м. Франкфурт
21.02.2017

В рамках участі в програмі двостороннього обміну вченими, яка була фінансована Німецькою службою академічних обмінів (DAAD), професор кафедри фінансів Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет Банківської справи» доктор економічних наук Носова Ольга Валентинівна пройшла стажування в період з жовтня 2016 року по грудень 2016 року в Європейському університеті Віадріна м. Франкфурт (Одер), ФРН .

Професор О.В. Носова проводила наукове дослідження за темою “Система корпоративного управління і корпоративна соціальна відповідальність в мультинаціональних корпораціях” на кафедрі європейських досліджень Європейського університету Віадріна м. Франкфурт (Одер), ФРН та підготувала дві наукові статті для міжнародних журналів.

Професор О.В. Носова брала участь та виступила з доповідями у двох міжнародних наукових конференціях в університеті Тарту, Естонія, в університеті Щецина, Польща, а також в міжнародному форумі “Гайдар -Науманн 2016” м. Берлін, ФРН.

В період перебування було проведено ряд зустріч з представниками університетів Німеччини, Польщі, Естонії, США з питань розвитку спільного співробітництва в галузі освіти.