• Співпраця з освітою м. Люботин

04.06.2020 р. ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» здійснено плідну співпрацю з відділом освіти Люботинської міської ради та проведено професійну орієнтацію в загальноосвітніх навчальних закладах м. Люботин:

Люботинська гімназія № 1,

Люботинський навчально-виховний комплекс № 2,

Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3,

Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4,

Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5,

Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6,

Караванська ЗОШ І-ІІІ ступенів Люботинської міської ради,

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування проведено семінар та тренінгове заняття на теми:

  1. Нові форми і методи викладання курсу «Фінансова грамотність» та інших предметів шкільної програми (спікер: Vladimir Soslovskiy , к.е.н., доцент, науковий керівник проекту «E-learning для банкірів»);
  1. Тренінгове заняття: «Введення до власних фінансів. Фінансові процеси та явища, Абетка власної фінансової безпеки (спікер: Катерина Орєхова , к.е.н., доцент, докторант).

ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» висловлює велику подяку і глибоку вдячність відділу освіти Люботинської міської ради та загальноосвітнім навчальним закладам м. Люботин за плідну співпрацю, якісну та активну роботу під час проведення семінару та тренінгового заняття.

Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин та нашій подальшій плідній співпраці, спрямованої на розвиток фінансової грамотності.

Бажаємо Вам і Вашім учням успіхів і процвітання!