• Проведення занять з дисципліни: «Професійний бізнес-кейс»

Протягом 2 семестру 2020-2021 н.р. вперше були проведені заняття з дисципліни циклу практичної підготовки «Професійний бізнес-кейс» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми «Банківська справа та фінансовий консалтинг» (викладачі: д.е.н., професор, завідувач кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій Азаренкова Г.М., PhD, старший викладач кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій Оніщенко І.О.).

Курс дисципліни для здобувачів враховував специфіку теоретичних та практичних модулів тренінгового курсу “Як запустити кейс-клуб”, що був проведений в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” для викладачів ВНЗ, який заздалегідь пройшла та отримала сертифікат старший викладач кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій Оніщенко І.О..

Розв’язання бізнес-кейсів передбачало командну роботу, з якою здобувачі успішно впоралися та показали високий рівень фахової підготовки за висунутими заздалегідь критеріями оцінювання: обґрунтованість, практичність, креативність, презентація результатів.

В подальшому планується залучення здобувачів кафедри до кейс-чемпіонатів, а також участь в реальних бізнес-кейсах від стейкхолдерів та роботодавців.