• ПРОДОВЖУЄМО ПОПОВНЮВАТИ СКАРБНИЧКУ ПЕРЕМОГ!

І знову кафедра ББФТ ННІ «КБІ» ХНУ ім. В.Н. Каразіна на п’єдесталі пошани!

21 квітня 2021 р. в Поліському національному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економіка бізнесу». На конкурс було подано 180 студентських наукових робіт від 238 студентів із 72 закладів вищої освіти. У підсумковій конференції було представлено 19 студентських робіт. Галузева конкурсна комісія була представлена 22 науковцями з провідних закладів вищої освіти України.

ХНУ ім. В.Н. Каразіна в черговий раз достойно представляв магістр освітньої програми «Фінансові технології та банківський менеджмент» Омеляненко Д. з науковою роботою «Управління фінансовою стійкістю підприємства як складова забезпечення його ефективної діяльності» під багаторічним керівництвом к.е.н., доцента, доцента кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій  Головко О.Г..

За результатами захисту Омеляненка Дениса нагороджено Дипломом ІІ ступеня.

 

Пишаємося досягненнями Дениса та Олени Григорівни, сподіваємося на їх подальшу плідну кар’єру в науковій сфері. Бажаємо переможцю та науковому керівнику міцного здоров’я, подальших успіхів та натхнення!!!