• Навчальний рік 2016-2017 в Університеті банківської справи відзначився, серед іншого, плідною співпрацею між Харківським та Львівським навчально-науковими інститутами.
16.09.2016

Викладачі Харківського навчально-наукового інституту доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Носова Ольга Валентинівна та старший викладач кафедри економічної теорії Шипілова Марія Вікторівна мали нагоду отримати досвід викладання курсів з економічних дисциплін англійською мовою у груп іноземних студентів, що навчаються у Львівському навчально-науковому інституті. Професор Носова О.В. прочитала  17 лекцій з дисципліни «Економічної теорії» для студентів І-го курсу, а старший викладач Шипілова М.В., відповідно,  17 лекцій з дисципліни «Мікроекономіка» для студентів ІІ-го року навчання. Процес навчання виявився цікавим та надихаючим як для студентів, так і для викладачів, не дивлячись на інтенсивність проведення лекційних занять.

Більше того, наші викладачі прийняли участь в методичному семінарі на кафедрі економічної теорії ЛННІ, на якому обговорювалися теоретико- методологічні аспекти викладання курсу «Регіональна економіка». Розмова вийшла активною, живою та взаємно цікавою й корисною.

Викладачі Харківського навчально-наукового інституту ще довго будуть згадувати неймовірно гостинну зустріч львівських колег та студентів, спілкування та екскурсію містом. Дуже вдячні за можливість розвиватися, розширювати свої професійні навички та світогляд, і сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю!