• Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку

03.06.2021 відбувся ІІ тур IX Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

У ІІ турі конкурсу прийняли участь 15 наукових робіт здобувачів, які претендували на нагородження. Представлені на конкурс наукові роботи відрізнялися оригінальністю наукових підходів, високим рівнем теоретичного обґрунтування та практичними рекомендаціями, впровадженням результатів дослідження у діяльність фінансових установ, підприємств, органів управління, а також апробацією на Міжнародних науково-практичних конференціях та публікаціями у фахових виданням.

В програмі Zoom, в режимі online велась жива дискусія, висловлювались питання, надавались висновки та пропозиції щодо розвитку кредитно-банківської системи в сучасних умовах.

ННІ “КБІ”, кафедру ББФТ представили дві наукові роботи здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фінансові технології та банківський менеджмент»:

  1. Наукова робота на тему: «Стратегія формування ефективної кредитної політики банку в сучасних умовах» Коваль Н. (науковий керівник: к.е.н., доцент Кочорба В.Ю.) нагороджена Дипломом ІІІ ступеня;
  2. Наукова робота на тему: «Проблеми та перспективи розвитку банківського кредитування в Україні» Остапенко О., Кірко А. (науковий керівник: к.е.н., доцент Орєхова К.В.) визначена особливою відзнакою.

ННІ “КБІ”, кафедра ББФТ щиро вдячні організаторам конкурсу: кафедрі банківської справи та страхування КНЕУ та особисто Нікітіну А. за цікаві завдання та питання! Це чудова можливість для здобувачів випробувати себе та свої можливості.

Бажаємо здобувачам нових звершень, не втрачайте вогника дивувати кредитно-банківську систему новими ідеями!!!

Далі буде…