• 8-Беремо участь у флешмобі «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?» !

25 березня 2021 року до магістрів кафедри ББФТ (група АФ-11М) на семінарське заняття з дисципліни «Страховий менеджмент» на тему «Планування у страховій діяльності» (викладач: доц. Головко О.Г.) у рамках заходів Global Money Week завітала відмінниця-випускниця ННІ «КБІ» Москвич Я., експерт зі страхування ПрАТ «Страхова компанія «Уніка», стейкхолдер освітньої програми «Фінансові технології та банківський менеджмент».

Здобувачі другого (магістерського рівня) за освітньо-професійною програмою «Фінансові технології та банківський менеджмент» мали змогу дізнатися про особливості планування діяльності страхової компанії. Під час заняття експерт привернула увагу на необхідність планування в менеджменті страхової діяльності, зупинилась на його етапах. Разом зі здобувачами освіти розглянули вимоги до оперативного та стратегічного планування страхової діяльності. Також було приділено час і бізнес-плануванню страхової діяльності на прикладі ПрАТ «Страхова компанія «Уніка».

Ми пишаємося своїми випускниками та горді, що вони стають успішними та реалізованими особистостями. І готові приймати їхні поради для того, щоб розвиватись далі.Чекаємо на подальші цікаві зустрічі!