• 7-Беремо участь у флешмобі «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?» !

24 березня 2021 року бакалаври кафедри ББФТ (група АФ-31Б-II) в рамках вивчення дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини» теми «Соціально-трудові відносини зайнятості» (викладач: доц. Головко О.Г.) у рамках заходів Global Money Week долучилися до зустрічі з випускницею ННІ «КБІ» Малюга І., провідним фахівецем відділу організації працевлаштування населення Первомайської МРФ Харківського обласного центру зайнятості.

Здобувачі першого (бакалаврського рівня) за освітньо-професійною програмою «Банківська справа та фінансовий консалтинг» мали змогу дізнатися про особливості діяльності центру зайнятості. Під час заняття фахівець розповіла студентам про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, можливості та послуги державної служби зайнятості, розповіла про соціальні послуги, які вони отримають у разі звернення до служби зайнятості, види та умови отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття, у тому числі одержання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, ознайомила з актуальними вакансіями та перспективами працевлаштування.

За традицією Інна Сергіївна побажала сьогоднішнім здобувачам освіти працювати над собою, збагачувати власні здібності, насолоджуватись студентським життям. І обов’язково повертатись в рідні стіни!

Щиро вдячні за таку зустріч. Дуже приємно, коли наші випускники, сьогоднішні успішні співробітники діляться своїми знаннями зі студентами рідної Аlma Mater. Не втомлюємося пишатися своїми випускниками, їхніми успіхами, долями, кар’єрними досягненнями! Чекаємо на подальші цікаві зустрічі!