• 6-Беремо участь у флешмобі «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?» !

24 березня 2021 року магістри кафедри ББФТ (здобувачі другого (магістерського рівня) за освітньо-професійною програмою «Фінансові технології та банківський менеджмент», група АФ-12М) в рамках вивчення дисципліни “Міжнародні розрахунки і валютні операції” (ст. викл. Волохата В.Є.) долучилися до онлайн-заходів НБУ з фінансової грамотності для студентів, а саме до вебінарів: “Як та коли виник Національний банк України ?” та “Лайфхаки з платіжної безпеки”.

Магістри мали змогу познайомитися з історією становлення та розвитку банківської справи в Україні, дізнатися, як виник центральний банк та з’явилась гривня, де виготовляють українські гроші, як не потрапити на гачок шахраїв, навчатися безпечно купувати онлайн, розпізнавати види та сценарії платіжного шахрайства.

Студенти поділилися враженнями від вебінарів:

Дробицький Олег: «Протягом вебінару “Як та коли виник НБУ?” було дуже цiкаво та корисно. Особливо сподобався блок про створення пам’ятних та iнвестицiйних монет, а також розповiдь про те, як перші надруковані гроші доправлялися до України.»

Гончарук Христина: «Дуже дякую за корисну інформацію для користувачів платіжних карток. Буду у майбутньому користуватися знаннями відносно збереження своїх даних.»

Ситник Борис: «Мав нагоду взять участь у цікавому вебинарі “Лайфхаки з платіжної безпеки”, вважаю за необхідне проводити подібні вебинари для самих незахищених верств населення, чудовий логічний тест #шахрайгудбай. Дякую!»

Щиро вдячні за таку можливість організаторам заходу!