• 3-Беремо участь у флешмобі «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?» !

Віднедавна по всій країні розпочалося святкування Всесвітнього тижня грошей. Global Money Week – це глобальна ініціатива, яка спрямована на підвищення фінансової обізнаності дітей та молоді, що включає акції та заходи по всьому світу до яких ми, студенти бакалавріату, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (групи аф-24-Б, аф-41-Б рамках вивчення дисципліни «Інвестування (рівень В – Проектне фінансування), викладач: Кочорба В.Ю. із задоволенням долучилися.

Відвідавши онлайн музей грошей, ми дізнались про великі литі асси, давньоруську гривню, канадську гравюру та багато іншого.

Також взяли участь у вікторині від музею грошей НБУ на фінансову тематику, яка була проведена на сторінці Інстаграм в сторіз від NBU_money_museum. Де нас чекали цікаві завдання типу: відгадай термін за описом, відгадай ребус, обери правильну відповідь тощо.

Ухвалення законопроєкту щодо захисту споживачів під час врегулювання простроченої заборгованості має знакову подію. Все через те, що робота колекторів почала набирати обертів та потребувала негайного врегулювання. Тепер колекторські компанії будуть працювати так, як і повинні були на початку, а саме: етична поведінка, дзвінки тільки в певний час, отримання повної та достовірної інформації про компанію і т.п. Тому, ухвалення цього Закону призведе до помірної ситуації в нашій країні та захисту прав споживачів фінансових послуг. Дуже корисно, що в рамках наших дисциплін маємо унікальну можливість з перших вуст, з боку головного регулятора фінансових послуг дізнаватися такі значущі на рівні країни новини та події!