• 29 квітня 2016 р. відбувся кафедральний конкурс на кращу студентську наукову роботу кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки.

29 квітня 2016 р.  відбувся кафедральний конкурс на кращу студентську наукову роботу кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки. В конкурсі на кращу НДРС взяло участь 16 студентів 2-5 курсів ХІБС. За результатами конкурсу:

  • дипломом першого ступенянагороджено Абросімову Катерину та Погорелова Олега з роботою на тему: «Сучасний стан фінансового планування на підприємстві» (група 44-ФК);
  • дипломом другого ступенянагороджено Бережну Юлію з роботою на тему: «Проблема витрат сільськогосподарських підприємств від забруднення земельних ресурсів» (група 35-ФК); Дементьєву Яну з роботою на тему: «Особливості аналізу оборотних коштів суб’єктів господарювання» (група 44-ФК);
  • дипломом третього ступеня нагородженоКривонос Анну з роботою на тему: «Забезпечення фінансової безпеки суб’єкта господарювання» (51-УІД); Піддубну Катерину з роботою на тему: «Аналіз та оцінка фінансового потенціалу учасників страхового ринку» (44-ФК); Анішину Евгенію з роботою на тему: «Розвиток державного регулювання малого підприємництва в Україні» (25-ФК).