• 20 квітня 2016року у Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» в рамках заходів тижня науки кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки та в рамках договору про співпрацю відбулася тренінг-гра Cash-flow

20 квітня 2016року у Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» в рамках заходів тижня науки кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки та в рамках договору про співпрацю відбулася тренінг-гра Cash-flow, яку провели група фінансових консультантів,  фахівців-практиків організацій Харківського регіону під керівництвом Івагло С.В., керівника регіонального підрозділу компанії ЕУЛайф групп, незалежного посередника у сфері фінансового планування та страхування, та Горошкова Є. Е.  – власника та керівника компанії «Незалежна ревізія», фінансового консультанта; Горошкової  Т. М. – спеціаліста І категорії кафедри філософії НФаУ, фінансового консультанта.

Активну участь у тренінгу прийняли студенти спеціальності Фінанси економічного факультету. у рамках дисципліни «Соціальне страхування» ( 44 ФК) та  дисципліни «Фінанси підприємств» ( 35 ФК) та гості інституту – студенти Харківського торгово-економічного коледжу КНТЕУ. Тренінг-гра пройшла у доброзичливій та жвавій атмосфері, найбільш активні студенти отримали грамоти.

У майбутньому подальшу співпрацю  та взаємовигідний зв’язок з фінансовими консультантами планується підтримувати через участь у  практичних та семінарських заняттях з фінансових дисциплін  кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки.