• 10 березня 2017 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся конкурс студентських наукових робіт з галузі «Економіка транспорту та зв’язку».
23.03.2017

10 березня 2017 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся конкурс студентських наукових робіт з галузі «Економіка транспорту та зв’язку». Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» представляли студентка IV курсу Косенко Тетяна та студент І курсу магістратури Погорелов Олег (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів Головко Олена Григорівна), ними були висвітлені проблеми бюджетного планування як інструменту управління фінансово-економічною діяльністю автотранспортних підприємств.  За результатами конкурсу були отримані дипломи переможців II ступеня (Косенко Тетяна) та III ступеня (Погорєлов Олег).

Студенти-переможці поділилися своїми враженнями:

«Подібні наукові заходи дають нам можливість отримати незвичайний досвід, яскраві враження і корисне спілкування з учасниками і членами комісії конкурсу. Ми щиро вдячні нашому інституту і університету за змогу поділитися своїми ідеями та знаннями. Окрему подяку дуже раді висловити науковому керівнику к.е.н., доценту кафедри фінансів Головко Олені Григорівні, вона завжди надає пораду і підтримує в наших наукових пошуках. Будемо докладати максимум зусиль в наступних заходах!»

Вітаємо студентів з перемогою! Бажаємо успіхів!