Кафедра ББФТ щиро вітає усіх причетних з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Банківська справа», науково-практична відеоконференція якого відбулася 9 квітня 2021 року в ХНУ ім.В.Н. Каразіна на базі ННІ “КБІ”(на платформі ZOOM), де номінанти на перемогу презентували та захищали отримані в наукових роботах результати. Дискусія, яка відбулась, була надзвичайно плідною та цікавою.

Наукова робота за темою: «Оцінка кредитоспоспроможності позичальника для бланкового та проектного кредитування» (автор – здобувач другого (магістерського рівня) за освітньо-професійною програмою «Фінансові технології та банківський менеджмент» Коваль В.; науковий керівник – д.е.н., професор Погореленко Н.П.) зайняла І місце серед робіт фіналістів – представників 15 закладів вищої освіти України!

Як завжди, ННІ “КБІ” гідно представив ХНУ ім.В.Н. Каразіна та продемонстрував високий рівень дослідницької діяльності студентів.

Представлена наукова робота відрізняється актуальністю та обґрунтованістю. Висновки та пропозиції автора апробовані та мають значний практичний потенціал.

Бажаємо переможцю та науковому керівнику успіхів та подальших наукових звершень! Так тримати!