• Курси английської мови в Університеті Йорка

Курс англійської мови в  Університеті  Йорка

      Студентка 2 курс, спеціальність  125 «Кібербезпека» ННІ «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна  Юженко Єва  в серпні 2022 року успішно пройшла онлайн-курс англійської мови за програмою “Англійської мови та бізнесу”, що відбувалась в межах співпраці між Каразінським університетом та Університетом Йорка (Велика Британія) та по закінченню отримала сертифікат.

         Протягом навчання студенти удосконалювали свій рівень знань з англійської, працювали над своїми над своїми бізнес-проєктами, спілкувалися зі студентами та викладачами з різних факультетів університету, викладачі ділилися своїм досвідом у бізнесі, все це дало можливість отримати величезний практичний  досвід  та нові цікаві знайомства.

         Крім занять, проводили віртуальні екскурсії містом Йорк, в якому розташований університет. Не зважаючи на те, що навчання було онлайн, студенти мали змогу відчувати атмосферу  університету.

Дякуємо Харківському національному університету імені В.Н. Каразіна та Університету Йорка (Велика Британія) за надану можливість щодо покращення навичок  англійської мови та бути ближчим до створення свого бізнес-проєкту студентці ННІ «Каразінський банківський інститут.