• Директор інституту

 

 

Чхеайло Анна Андріївна

Директор інституту, кандидат філософських наук, доцент

 

Шановні абітурієнти!

За більш ніж 75 років існування Харківського банківського,  відповідно до вимог розвитку банківської  системи країни та змін в законодавстві змінювалася назва нашого закладу, корегувалися перелiк і змiст освітніх програм, але незмінним залишалося одне: висока якість знань і бездоганна репутація навчального закладу.

Сьогодні ми з радістю стали частиною Каразінського Університету – одного із найстаріших та провідних університетів Східної Європи та Світу, та зберігаємо досягнуті інститутом успіхи в першу чергу пов’язані з традиційно сильним, дружнім колективом, завдяки зусиллям якого у навчальному закладі здійснюється постійне і сучасне вдосконалення освітнього процесу, впровадження новітніх, ефективних технологій навчання, педагогічних інновацій та експериментів.

Інститут здійснює підготовку бакалаврів і магістрів (у т.ч. іноземних громадян) за денною та заочною (дистанційною) формами навчання за спеціальностями: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», 073 «Менеджмент», 122 «Комп’ютерні науки», 125 «Кібербезпека».

Існуюча в інституті матеріально-технічна база, атмосфера новаторства, високого професіоналізму, чуйності, гуманності та доброзичливості є запорукою того, що сьогодні  й надалі Каразінський банківський інститут є і буде знаним по всій країні навчальним закладом, який невпинно розвивається.

Запрошуємо на навчання до КАРАЗІНСЬКОГО БАНКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ – Багаті традиції народжують блискуче майбутнє!